Як вибрати кондиціонер – завдання багатопланове, рішення якого, враховуючи різноманітність представленої на ринку кліматичної техніки, правильніше довірити професіоналам. Ми - команда професіоналів,яка допомжк Вам справититися з будь - якими труднощами з якими Ви зіштовхнетеся. З радістю підберемо кондиціонер саме для Вас,який задовольнить всі Ваші вподобання та потреби.

Є такі кондицціонери:

 Побутові – потужність в межах 1,5-8 кВт.Вони розраховані для роботи в  окремій кімнаті будинку, квартири, котеджу або офісу. Побутові кондиціонери є моноблочними (віконні і мобільні ). Найпопулярнішими є настінні спліт-системи або мультиспліт-системи. Великими плюсами даних кондиціонерів є можливість підібрати внутрішні блоки під любий смак та дизайн. Від стандартних моделей до витончених ліній передньої панелі кондиціонера. Різноманітні кольори від білого до оливкогового,бордо та графіту. На сьогоднішній день вибір кондиціонерів може порадувати своєю різноманітністю.

Напівпромислові - потужність до 30 кВт установлюються у великих квартирах, заміських будинках, офісах і магазинчиках площею не більше 300 м²

Також є канальні, стельові, касетні, настінні і об'єднані (до одного зовнішнього блоку монтуються різні за типом внутрішні блоки) моделі. Хоч самих канальних кондиціонерів і не видно,адже вони установлюються під стелею,видно лише самі решітки,які можна елегентно вписати в дизайн будь-якого інтерєру. Цього ж стосується і касетних кондиціонерів.

Промислові кондиціонери – системи чиллер-фанкойл, прецизійні, дахові, шафові, центральні моделі і VRF (VRV) мультизональні системи. Їх монтаж здійснюється у ТРЦ, офісах, спортзалах, серверних. Потужність  чилерів може досягати 10000 кВт.

Загалом кондиціонерів є просто неймовірна велика кількість. І для людей, які не люблять експериментувати в стилях та кольорах і для людей,які люблять яскравість,цікавинку та непердбачуваність.

Не забувайте,будь ласка, що на сьогодні кондиціонери можуть виступати як самостійні теплові насоси. Тобто на опалення навіть до -30 С. Крута альтернатива газовому опаленню. Ми все розрахуємо для Вас,візьмемо на себе всі турботи установки та налаштування обладнання.

STS Klimat - працюємо для ВАС.